Jaunumi
Lielākā sensācija 2011.gadā TOSMARE - UPB 0:10 (0:1, 0:3, 0:6).(21.12.2011)
Pat ļaunākajos murgos neviens nespēja paredzēt TOSMARES sagrāvi. Liepājas pilsētas hokeja čempionātā iespējams pēdējā spēlē 2011.gadā TOSMARE piedzīvoja pamatīgu zaudējumu no UPB ar 0:10.

Spēles sākums visai mierīgs. TOSMARE iesāk savā ierastajā ritmā. Pirmā perioda ceturtajā minūtē Propošins izvirza vadībā UPB. Turpmāk vairāk uzbrūk TOSMARE, bet pie panākuma tā arī netiek. Iesākas otrā trešdaļa un jau trešajā minūtē Propošins palielina pārsvaru un rezultāts kļūst 2:0. Kamēr TOSMARE vēl nav atjēgusies no otrajiem vārtiem Propošins nomānot vārtsargu ieslidina arī trešos. Skatītāji gaida no TOSMARES, kad tiks ieslēgts paātrinājums, bet vārtus turpina gūt Propošins. Pie rezultāta 4:0 beidzot TOSMARE saprot, ka kaut kas jāmaina, bet arī trīsdesmit sekunžu pārtraukums nenes vēlamo rezultātu. Trešajā trešdaļā atveras arī citi UPB spēlētāji un divpadsmit minūšu laikā samet vēl sešas ripas Igora Birjukova vārtos.