Jaunumi
UPB - SADVITA 4:3 ( 3:2, 0:1, 0:0, 1:0).
Ātrā un aizraujošā spēlē UPB izdodas pārspēt savus principiālos pretiniekus no Klaipēdas.

Jau ar pirmajām sekundēm komandas metas uzbrukumos un tiek arī pie panākumiem. Jau spēles pirmajā minūtē rezultāta tablo rāda 1:1. Vispirms Sadvitas hokejisti un pēc 20 sekundēm arī UPB gūst pa vārtiem. Pirmā perioda piektā minūtē atkal Sadvita izvirzās vadībāar 2:1, bet tas nav ilgi. Nepaiet ne četras minūtes un rezulāts atkal ir līdzīgs 2:2. Perioda 11. minūtē šoreiz vadību pārņem UPB un diezgan veiksmīgi šādu pārsvaru notur līdz otrā perioda beigām, kad tomēr Sadvitai izdodas jau trešo reizi izlīdzināt rezultātu. Viss trešais periods paiet bez vārtu ugvumiem un tikai pēcspēles soda metienu sērija spēj noteikt spēles uzvarētāju. Gala vārdu pasaka Jēkabs Skrastiņš, gūstot UPB uzvaru nesošos vārtus.